Краєзнавча мандрівка для учнів 1-4 класів

6 жовтня 2021 р. учні 1-4 класів нашої школи взяли участь у краєзнавчій мандрівці «Околиця, наповнена історією» в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство у шкільній бібліотеці».

Захід організували шкільна бібліотека та бібліотека для дітей ім. С. Чекаліна. Бібліотекар Ганна Василівна Кобець та Зоя Володимирівна Василенко розповіли дітям про цікаві історичні факти, пов’язані із Пріоркою, місцевістю на якій розташована бібліотека та наша школа. Було згадано імена видатних людей, що мешкали на Пріорці. Інформація доповнювалася цитуванням художніх творів, події яких відбуваються саме на вулиці Вишгородській, на Подолі та Оболоні. Діти показали свої знання про видатні місця Києва і погодилися, що їм пощастило жити і навчатися у самому серці України. Із цікавістю вони знайомилися із яскравим і затишним приміщенням бібліотеки ім. С. Чекаліна.

Posted in Екскурсія on Oct 07, 2021