Тема: “Наша професія – наше життя”.

Добрий день, діти! Сьогодні ми поговоримо з вами на тему вашого майбутнього, яке, звичайно, пов’язано з бажаною професією.

Для вас, як учнів випускного класу, це особливо актуально.

Що таке взагалі праця? Це те, чим людина займається впродовж свого життя. Школярі вчяться в школі – це теж праця. Хтось працює на заводі, хтось – на електростанції, хтось спускається в глибокі шахти для видобутку вугілля, хтось – рятує людей: працює пожежним чи рятівником спеціальної служби. Одні люди роблять наші вулиці чистішими, інші – будують автомобілі для доріг, а хтось будує ці дороги.

Тільки замисліться. Праця на Землі ні на мить не зупиняється: коли ми спимо, десь рятують чиєсь життя лікарі, курсують потяги між країнами та містами, працюють готелі, лікарні, таксі… Праця пульсує на планеті та ніколи не згасає.

Кожен має прагнути знайти свою працю, своє місце, так начебто це - щось найвище та найпрекрасніше у нашому житті.

Детальніше можна ознайомитися за посиланням: