Тема: Правила безпечної поведінки у громадських місцях.

Діти, сьогодні повернемось до теми безпечної поведінки. Наша розмова піде про театри та кінотеатри, ми з вами часто їх відвідуємо впродовж навчального року.

Театр — це місце, де актори показують глядачам виставу. Вистава відбувається на сцені.

Сцена — це місце,

Де грають артисти;

Танцюють, співають,

Слова промовляють.

Для чого? Щоб трішки

Ми стали добріші.

— А чи знаєте ви де був перший театр?

У китайців перші вистави виглядали, як наші, які виконувались на спеціальних майданчиках.

Японці робили спеціальні майданчики, накриті дахом і форма театру називалась «кабуки». В Древній Індії вистави давались на піднятих майданчиках з тканиною на задньому фоні. У древніх греків глядачі сиділи на схилі гори, дія п'єси відбувалася на трав'яному крузі, а поряд була збудована будівля для переодягання та розміщення декорації. А от Англійський театр був дуже схожий на той, що зараз є у нас. У театрі грають актори. Актор— виконавець ролей у театральних виставах.

Він такий же, як і ми,

Непомітний між людьми

А в театрі грає ролі:

Нині — вчителя у школі.

Завтра — буде інша роль.

То бідняк він, то — король.

Кінотеатр — це місце, де глядачі дивляться кіно або мультики на великому білому екрані.

Правила поведінки у театрі та кінотеатрі.

1. До театру приходять за кілька хвилин до початку вистави.

2. У залі не можна займати чужі місця.

3. Відшукавши свій ряд, пройди на своє місце (при цьому повернися обличчям до тих, хто вже сидить).

4. Не розмовляй з сусідом.

5. Не їж під час вистави.

6. Під час перерви виходь у фойє. Не штовхайся, не галасуй.

7. Після відвідування буфету не забувай помити руки.

8. Закінчилася вистава: потрібно акторам подякувати оплесками.

Бесіда про правила поведінки в театрі – нижче за посиланням: