Тема:  Безпека знаходження самого вдома.

Зараз, під час нашого з вами карантину, декому з дітей приходиться залишатися вдома самим. Адже батьки ходять на роботу, їм треба вирішувати невідкладні справи. Багато хто має братів, сестер ,бабусю, дідуся... Проте чимало дітей залишаються вдома самі, а там їх чекає небезпека…Ви звичайно здивуєтесь, а що небезпечного може бути вдома?

Сьогодні ми з вами поговоримо про те, чи можна спілкуватись з незнайомими людьми під час перебування вас одних вдома. Основні правила:

Якщо у двері дзвонить листоноша, лікар, сантехник або, навіть, поліціянт, все одно не відчиняй двері. Ти не знаєш цих людей. Злочинці можуть бути в будь-якій формі.

Якщо у вас немає телефону, поклич на допомогу з балкону.

Нікуди не ходи з незнайомими людьми і не сідай з ними в машину. Не погоджуйся ні на які пропозиції незнайомих людей.

Якщо до вас телефонує незнайома людина, ніколи не можна називати своє прізвище, номер квартири чи давати інформацію про себе та своїх рідних.

На запитання, чи вдома мама або тато, слід відповідати,що мама пішла в магазин, або вигулює собаку. А тато, скажімо, у ванні або спить.

Проте не слід взагалі відповідати на запитання. Можна поцікавитись, хто телефонує і попросити зателефонувати пізніше.

Нижче посилання на відео: