Урок з Природознавства (20.05.20)

Тема: Охорона рослин. Рослини, занесені до Червоної книги України. Заповідники, національні парки природи в Україні.

Посилання на відео з теми:https://www.youtube.com/watch?v=2uj203h1gYM

• Царство рослин налічує майже 500 тисяч видів. Неоцінена роль рослин в  природі. Корисне і прекрасне пов’язане між собою в тісний вузол.
  • Людина не може відмежуватися від природи, а природа -  від людини. З року в рік посилюється негативний вплив в людини на природу. Природа дає людині все, а захистити себе від неї не може.
  • Внаслідок недбалого господарювання людини багато рослин зникає з нашої планети. Тому виникла необхідність скласти список таких рослин і розробити заходи щодо їх оборони. Ці списки дістали  назву «Червона книга». Видано її в Україні в 1996р.
  • Для захисту рослин в Україні розроблена програма – це створення заповідників, національних природних парків.

Домашнє завдання: Читати сторінки: 5-7, 257-258, підготувати розповідь на тему: «Я і моя родина захищаємо природу»

На головну Обрати клас