Розвиток зв’язного мовлення

Добрий день, дорогі діти. Ось і настав час останнього уроку з української мови, а саме урок з розвитку зв’язного мовлення. Завтра Вас востаннє назвуть чотирикласниками. Так, Так, саме завтра ви отримаєте Статус п’ятикласників.

П‘ять років тому, ви маленькими переступили поріг нашого класу. П‘ять довгих років тут ви раділи і сумували, навчалися і бешкетували, Товаришували з однокласниками  чи навпаки ображалися на когось з них.

Та настав час прощатися з початковою школою і мандрувати далі, у трішки доросліше життя.

Сьогодні, на уроці зв’язного мовлення, я пропоную вам пригадати найяскравіші моменти свого життя та навчання у початковій школі і написати Твір-міркування на тему: «прощавай четвертий клас!».

Я впевнена, там є що пригадати, описати, над чим поміркувати під час написання цього твору.

Бажаю успіху!