Звернення до батьків

Дорогі батьки!

1 вересня розпочнеться новий 2020-2021 навчальний рік. Яким буде цей навчальний рік залежить від всіх нас: педагогів, батьків, учнів. Вкрай важливим є розуміння відповідності кожного учасника освітнього процесу щодо особистого стану здоров’я членів кожної сім’ї. Оскільки неуважне або зухвале ігнорування симптомів респіраторного захворювання, бодай однієї контактної особи, може не тільки перевести заклад освіти з очної у дистанційну форму навчання, а й серйозно зашкодити здоров’ю всіх. Безпека освітнього процесу – це колективна відповідальність всіх учасників освітнього процесу. Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно рекомендацій МОЗу України щодо організацій та протиепідемічних захворювань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавіруса хвороби (COVID – 19) 2020 – 2021 н. рік буде не звичайним. Новими будуть правила комунікування, життєдіяльності. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх Вас про вимушену необхідність наступного:

• Ми підготували школу до роботи в умовах адаптивного карантину.
  • Надзвичайно важливо в такій ситуації не панікувати, триматися разом та спільно вирішувати всі питання.
  • Нам усім важливо зрозуміти, що виконання певних правил – це запорука здоров’я наших дітей та нашого здоров’я. Тому ми, дорослі, власним прикладом повинні демонструвати дітям НЕУХИЛЬНЕ їх виконання.
  • Ми впораємося, коли будемо спільно шукати шляхи подолання труднощів. Сьогодні хочемо надати відповіді на деякі питання, які Вас турбують:
    1. Діти приходять до школи кожного дня о 750, 810, 820 (класні керівники повідомляли Вам о котрій годині приходити).
    2. Щоранку з 730 буде зустрічати педагог школи всіх дітей.
    3. Розроблені та затверджені графіки руху дітей по школі, харчування, провітрювання, дезінфекції, прибирання.
    4. Школа отримала :
  • дезінфікуючий засіб «Лагоцид 600» - 1 кг.;
  • дезінфікуючий засіб «Хлорель» - 34 кг.;
  • дезінфікуючий засіб «Білизна» - 50 шт.;
  • рідке мило «Аленка» - 50 л.;
  • туалетний папір – 2 937 шт.;
  • миючий засіб для дитячого посуду «Донат» (500 мл.) – 150 одиниць;
  • миючий засіб універсальний «Донат» (400 мл) – 50 шт.;
  • серветки паперові (500 шт. в упаковці) – 100 уп.;
  • серветка віскозна універсальна – 100 шт.;
  • серветка вологопоглинаюча – 200 шт.;
  • ганчірка для підлоги – 200 шт.;
  • дезінфікуючий засіб «СефДез хенд» - 11 л.;
  • захисні маски – 800 шт.(для працівників);
  • пірометр – 2 шт.;
  • дезінфікуючий засіб «Доместос» - 5 шт.
    1. Батькам до школи доступ заборонено (за окремим списком, класний керівник повідомить деяких учнів).
    2. Дітям, працівникам школи вхід до приміщення закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим. Для учнів 1 – 4 класі вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
    3. Удома щоранку батьки зобов’язані проводити моніторинг стану здоров’я дитини та виміряти температуру. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі, вихователі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувача освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батькам чи іншим законним представникам та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.
    4. Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома.
    5. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
    6. За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.
    7. Спосіб комунікації батьків кожного класу визначають спільно зі своїм класним керівником, вихователем.
    8. Кожна дитина сама сидить за партою.
    9. На 1,2 уроках та на самопідготовці медична сестра буде міряти температуру всім учням та заносити в журнал скринінгу.
    10. Діти з «червоної зони» приймаються до закладу з результатом тесту, а діти, які повернулися перед початком занять, приїхавши із закордонної подорожі чи морського відпочинку, залишаються на 5 – 7 днів удома або роблять тест ПЛМ. Бажаємо всім здоров’я! Педагогічний колектив школи

Posted on Aug 27, 2020