Зустріч з письменницею

30 січня 2020 р. до школи завітала чудова київська поетеса Надія Семена. Зустрічі посприяли працівники Публічної бібліотеки Подільського району
ім. О.С. Грибоєдова. Учні 4-А класу Аня Ярмольчук та Ігор Мороз вивчили та дуже гарно прочитали новий вірш Надії Юріївни «Украдений сніг». З великим зацікавленням слухали діти авторське читання поезій та аудіозаписи пісень на вірші гості. Учням молодших класів припала до душі пісня «На Святого Миколая», а старшокласники вподобали ліричні пісні про кохання. На прохання пані Надії діти висловили свої побажання про те, які теми хотіли б зустріти у її майбутніх віршах. Авторка передала шкільній бібліотеці збірку для молодших читачів «Розказочки». Віршовані історії цієї книжки, сповнені материнського тепла і доброти, допоможуть у вихованні моральних цінностей у дітей. Також поетеса подарувала старшокласникам книгу «Поезія міської околиці», кожна сторінка якої – це щира розмова з читачем про багатогранність людських почуттів, красу рідної землі. Вихованці інтернату подякували гості, висловили сподівання на нові зустрічі, подарували сувенір, що виготовили своїми руками. Пані Надія відвідала музей історії школи, де написала теплі слова у книзі гостей та поспілкувалася із випускницею школи Тетяною Антоненко, що провела для неї екскурсію експозицією.

изображение_viber_2020-02-03_16-36-58.jpg

изображение_viber_2020-02-03_16-37-15.jpg