Зустріч з Ольгою Кацан

15 лютого 2019 року учні 11-А класу школи-інтернату та їх ровесники із школи № 16 Оболонського району м. Києва відвідали бібліотеку для дітей ім. Саші Чекаліна. Тут вони зустрілися із організаторкою благодійного проекту «Озвучимо книги для незрячих» Ольгою Кацан. Надихаючою, емоційною була розповідь молодої авторки та журналістки про задум відкрити доступ до сучасної української та світової літератури людям із проблемами зору. Пані Ольга розповіла, як долучитися до цієї роботи, які відомі письменники та спеціалісти уже підтримали цей проект, як підготуватися до такого читання, яке б сподобалося незрячим слухачам. Школярі взяли участь у невеличкому творчому конкурсі, спробувавши себе у ролі письменників. Вихованці інтернату отримали у подарунок диск із однією із аудіокнижок, створених в рамках проекту «Озвучимо книги для незрячих».

Posted in Свято on Feb 15, 2019