Зустріч із працівниками ДНПБ ім. Сухомлинського

22 жовтня 2019 р., у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек „Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня”, учні 2-3-Б класів зустрілися із завідувачами відділів Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Хемчян Іриною Іванівною та Лобановською Інною Георгіївною, які є давніми друзями школи. Зустріч відбулася серед яскравої зелені зимового саду школи, адже під час неї багато уваги було приділено книжкам, що виховують у дітей любов до природи. Гості розповіли учням і педагогам школи про свою бібліотеку, ознайомили з її історією й сьогоденням, а також передали чудовий подарунок – добірку із 20 книжок для дитячого читання, книжки-розмальовки та книжки-іграшки. Яскраві, з великою кількістю ілюстрацій, надруковані чітким, збільшеним шрифтом, книжки знайдуть поціновувачів серед читачів шкільної бібліотеки. Діти залюбки демонстрували свої малюнки-розмальовки за мотивами казок, завчасно підготовлені до зустрічі. Вони брали активну участь у вікторині, присвяченій книжці та улюбленим літературним героям, яку провела завідувач шкільної бібліотеки Василенко Зоя Володимирівна. Сюрпризом для маленьких читачів стали подарунки: м’які іграшки та цукерки, передані працівниками ДНПБ. Задля сприяння навчально-виховному процесу бібліотека школи також отримала добірку наочних і розвивальних посібників, які стануть у пригоді вчителям і вихователям.

біб1

біб2