Зустріч із письменником Олександром Зубченком

8 жовтня 2019 р. учні 6-12 класів школи зустрілися із відомим українським письменником Олександром Михайловичем Зубченком. Цікавою була розповідь поважного гостя про роботу над пригодницькою трилогією «Перемагаючи долю». Олександр Михайлович повів дітей у героїчне козацьке минуле нашої країни, де міцно переплелися реальні події і життєві дороги героїв роману. Усі присутні відчули себе учасниками подій роману, співпереживали і захоплювалися мужністю оборонців батьківського краю. Після такої зустрічі у школярів виникло велике бажання не тільки прочитати книги, подаровані автором шкільній бібліотеці, але й сумлінніше поставитися до вивчення історії України, краще познайомитися із життєписами славних постатей, що творили нашу суверенну державу.

пис

писм