Вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вересня – День вшанування пам’яті жертв трагедії, що стала одним з найжахливіших символів «Голокосту від куль», символом нацистської політики знищення людей в Україні – 80-ті роковини від початку масових розстрілів у Бабиному Яру 29-30 вересня1941 року.

Пам’ять про трагедію Бабиного Яру вшановується на державному рівні і є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

В цей скорботний день педагоги та учні нашої школи із співчуттям болю та втрати приєдналися до загальної печалі. В закладі проведено тематичні заходи а саме:

• Години спілкування "День пам'яті жертв трагедії у Бабиному Яру";
  • Уроки пам'яті "Бабин Яр:" Все мовчки тут кричить...", "Трагедія людства - Бабин Яр";
  • Виховні години: "Бабин Яр: без права на забуття", "Свічка пам'яті" тощо.

Posted in Інформація on Sep 30, 2021