Всесвітній день поезії

21 березня 2018 р. у школі-інтернаті відбувся вечір, присвячений Всесвітньому дню поезії, організований шкільною бібліотекою та бібліотекою ім. О.С. Грибоєдова. Відкрили захід учениці Будавіцька Вероніка, Величко Лілія, Кравченко Оля, які прочитали свої нові вірші, присвячені Україні, матері, весні. Вихованці та педагоги інтернату зустрілися із молодою українською поетесою та дитячою письменницею Валентиною Захабурою. Зацікавленість, позитивні емоції викликала презентація авторкою повістей «Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів?»,«Ой, Лише, або Як потрапити в халепу?». Кожного серця торкнулася лірика Валентини Захабури. Чудові авторські пісні вразили своєю глибиною, вмінням музикою і поетичним словом відобразити важливі події нашого сьогодення, подвиг волонтерів, справжність почуттів, красу кохання. На завершення гостя подарувала свою жартівливу пісню, що спонукає замислитися над тим, якою мовою ми іноді спілкуємося.

Posted in Гості on Mar 22, 2018