Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

з 13.12 по 18.12.2021 року в школі проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Всі заплановані заходи безпеки перед зимовими канікулами та під час новорічних та Різдвяних свят у рамках Тижня пройшли організовано, а саме:

1. Розміщена наглядна агітація з заходами безпеки під час проведення новорічних та різдвяних свят, зимових канікул у вестибюлі школи.
  2. Проведено години спілкування з профілактики побутового травматизму, дитячого дорожньо - транспортного травматизму, пожежної безпеки, правила поводження на водних об’єктах, на дорогах взимку, дотримання правил безпеки під час новорічних та різдвяних свят, надзвичайних ситуацій, вивчення основних правил поведінки пасажирів при користуванні метрополітеном тощо.
  3. Практичні заняття «Допоможи другу» на знання першої долікарської допомоги (9-12 кл.).
  4. Мультгодина з БЖД (Дошк. гр., 1-5 кл.).
  5. Рольові ігри «Ми - пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь - друг, вогонь-ворог», «Лід - це небезпечно», тощо (Дошк. гр., 1- 7 кл.).
  6. Батьківські онлайн - бесіди з тематики запобігання невиробничого травматизму серед дітей.
  7. Рольові ігри «Ми - пішоходи», «Подорож у світ безпеки» (Дошк. гр., 1- 7 кл.).
  8. Консульпункт «Як зберегти здоров'я дітей» для батьків (Дошк. гр.,1-12 кл.).
  9. Екскурсії в пожежно-рятувальної частин та виставки пожежнорятувальної техніки ГУ ДСНС України ( 5-12 кл.).
  10. Бесіда «Про безпеку пам’ятай» (Дошк. гр., 1-12 кл.).
  11. Проведено міні - лекторії «Переохолодження організму», «Тонкий лід», «Обережно! Петарди!» (Дошк. гр., 1-12 кл.) тощо.

Posted in Інформація on Dec 20, 2021