изображение_viber_2021-11-19_10-23-19-485.jpg

З метою сприяння утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка був традиційно проведений Тиждень української мови і писемності «Плекаймо рідне слово – українську нашу мову» з 08.11. 2021 по 12.11.2021 року. Упродовж тижня педагогами школи були проведені мовознавчі онлайн - заходи. Усі вони присвячені темі писемності та грамотності.

Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи, а саме:

• Виставка у бібліотеці до Дня української мови та писемності «Шануймо, любім рідну мову – народу нашого основу»;
  • Виховні години, присвячені Дню української мови та писемності: «Рідна мова», «Планета Чарівних казок» - дошк. група, 1-4 класи;
  • Всеукраїнський радіодиктант - 5 - 12 класи;
  • Арт – челендж до Дня української мови та писемності - дошк. група, 1-12 класи;
  • Інформативний бюлетень «Виникнення і розвиток письма» - 5-12 класи;
  • Круглий стіл «Зародження української писемності та мови» на основі відеопрезентації - 7-12 класи.

unnamed.png

изображение_viber_2021-11-19_10-41-38-198.jpg