Тиждень морально-етичнго виховання

24.01. по 28.01.2022 р. був проведений Тиждень морально-етичного виховання. В рамках Тижня були проведені заходи спрямовані на виховання поняття людяності та поваги серед учнів, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок спрямованих на моральний саморозвиток особистості, на популяризацію духовних, моральних надбань, а саме:

• Бесіди «Допоможемо тваринам взимку», «Правила етикету в шкільній їдальні», «Людей я буду любити, добро й милосердя чинити»,«Людина починається з добра» тощо (Дошк. гр.,1-12 кл.);
  • Анкетування учнів «Мої хороші риси» (5-12 кл.); -Театралізоване заняття «Школа гарних манер» (5-10 кл.);
  • Диспут «Живи так, щоб не заважати жити іншим» (10-12 кл.);
  • Години спілкування: («Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить», «Культура спілкування. Правила ввічливості» (Дошк. гр., 1-12 кл.);
  • Тематична гра «Правила гостинності» (1-9кл.) тощо.
  • Саме завдяки даній тематиці педагоги формували у школярів ціннісне ставлення до Батьківщини, народу, людей, формувати сімейні цінності, виховувати прагнення примножувати своєю працею здобутки свого народу тощо.

Posted on Jan 31, 2022