Тиждень громадянського виховання «Люби Україну – твою рідну землю!»

плакат-украина-у-нас-одна-береги-ее!.jpg

З метою формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, виховання патріотичних почуттів, правосвідомості з 01.11.2021 по 08.11.2020 р. у закладі був проведений Тиждень громадянського виховання «Люби Україну – твою рідну землю!»

В рамках Тижня були проведені онлайн виховні заходи з громадянського виховання, які формують ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, виховують патріотичні почуття, виробляють звички і вміння в учнів виконувати свій громадянський обов’язок, а саме:

• Оформлення тематичної полички «Люби Україну – твою рідну землю»;
  • Перегляд та обговорення відео, мультимедійних презентацій «Символи України», «Люби Україну – твою рідну землю!» (Дошк. група, 1-12 класи);
  • Онлайн - екскурсії на тему: «Люби Україну – твою рідну землю» (Дошк. група, 1-12 класи);
  • Філософський стіл «Я – громадянин і патріот держави», «Якщо ти українець – будь ним!» (Дошк. група, 1-12 класи);
  • Година спілкування «Герої серед нас» (Дошк. група, 1-12 класи);
  • Онлайн – зустрічі «Героїв країна – моя Україна!» (5-12 класи);
  • Виховна година «День визволення Києва» (1-12 класи).

85199059.jpg

Posted in Інформація on Nov 09, 2021