Свято Рідної Мови

«Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування» (Панас Мирний)

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. На святі панує завжди святкова атмосфера, дружелюбні посмішки супроводжують нас на протязі всього дійства.

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить. У школі-інтернаті вібулося свято до Дня рідної мови "В народу немає скарбу більшого, як його мова". Краса, багатсво, милозвучність, влучність рідної мови прозвучала у творах Тараса Шевченка,Дмитра Білоуса, Павла Глазового, Павла Тичини. Діти виконували сучасні українські пісні, слухачі залюбки підспівували слова з них. Чудова книжкова виставка творів українських письменників цікава презентація доповнили і оздобили свято.

изображение_viber_2020-03-04_12-33-13.jpg

изображение_viber_2020-03-04_12-33-115.jpg

изображение_viber_2020-03-04_12-33-11.jpg

изображение_viber_2020-03-04_12-33-16.jpg

Заключним етапом свята стали виступи переможців шкільного конкурсу юних поетів та письменників Вероніки Будавіцької(9-А клас) Марії Христової (6-Б клас), Катерини Христової(6-Б клас).

Posted on Feb 21, 2020