Свято Останнього дзвоника 2020


Шановні колеги, батьки, учні школи! Розпочинали ми очно навчання, а закінчуємо дистанційно. Разом з Вами ми постійно навчалися, здобували перемоги, раділи досягнутим усіхам. Дякую Вам, що ви стояли піліч-о-пліч з нами.

У кожного з нас, дорослих було свято Останнього дзвоника. День, коли ми прощалися зі своїм дитинством. Цьогоріч вітання, теплі слова про школу, вчителів, учнів та батьків особливо цінні. І навіть пандемія не в силах скасувати це свято. Задля підтримки дітей, разом з якими ми були 12 років, Київ оголошує загальноміське свято "Останній дзвінок 2020 - онлайн". 29 травня 2020 року о 12:15 запрошуємо педагогів, батьків, учнів на свято у форматі онлайн на телеканалі "Київ".

Шановні педагоги та учні, бажаємо Вам гарно провести літній відпочинок та з гарним здоров'ям, оптимізмом приступити до нового навчального року.

Наші дорогі випускники! Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! Ви розумні, талановиті, харизматичні і неповторні. Працівники школи люблять вас. І нехай у вашій пам'яті залишаться найтепліші спогади про школу. Сьогоднішній день стане для вас стартом у нове, цікаве, насичене, доросле життя. Хочеться привітати і подякувати вашим батькам. Це ті люди, які підтримували вас протягом всього періоду навчання в школі і будуть підтримувати надалі. Щасти вам у всьому!!!

изображение_viber_2020-05-29_09-48-36.jpg

Posted on May 28, 2020

© 2017, School №5.
Template created by School №5

Авторизація