Свято Останнього дзвоника

31 травня 2019 року пролунав останній дзвониу в спеціальній школі-інтернаті №5, яікий сповістив про закінчення 2018-2019 навчального року. Останній дзвоний- це свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно, це свято зібрало разом дружну родину: учнів, учителів, батьків, гостей. В адресу випускників звучали побажання від дирекорна Антонюк Катерини Василівни, першої вчительки Старцевої Любові Миколаївни, гостей та батьків. Біли і сльози, і жарти, привітання і подарунки від першокласників, та веселий таночок від учнів школи.Директор вручила учнями школи нагороди, які булт здобуті протягом навчального року. Нехай майбутнє кожного з випускників 2019 року буде світлим, а плани - грандіозними. Нехай все, що побажали- збудеться, а люди, які сказали теплі слова, не забудуться.

Posted in Свято on May 31, 2019