Щедрий вівторок

27 листопада 2018 року, у «Щедрий вівторок», до шкільної бібліотеки завітали працівники Державної науково-педагогічної бібліотеки України мені В.О. Сухомлинського Інна Георгіївна Лобановська та Людмила Миколаївна Бондар. Дітям було дуже цікаво дізнатися про історію цього свята доброти і щедрості і прийняти у подарунок яскраві й цікаві книги. З великою увагою і щиросердною турботою поставилися наші гості до добору видань. Зважаючи на потреби вихованців інтернату, було враховано і наявність чіткого шрифту та яскравих ілюстрацій, і цікавий, пізнавальний зміст казок, оповідань, що допоможуть дітям молодшого шкільного віку у пізнанні навколишнього світу. Це не перший дарунок шкільній бібліотеці від ДНПБУ ім. Сухомлинського на радість юним книголюбам.

Posted in Гості on Nov 27, 2018