Семінар для батьків і педагогів

15 жовтня в рамках реалізації проекту "Безбар'єрне статеве виховання для молоді з інвалідністю" в нашій школі відбувся семінар на тему: "Необхідність статевого виховання". Вела семінар Олена Анатоліївна Голован--президент Асоціації сексологів і сексотерапевтів України.В ході семінару були підняті дуже важливі теми, які допоможуть нашим дітям не тільки вибудувати власні кордони, отримати розуміння того, які зони є інтимними, а й уникнути сексуальних домагань і насильства в майбутньому. Завдання для батьків та педагогів - щодня давати дитині розуміння, що вона може прийти до них з будь-якою проблемою, і ми не будемо звинувачувати, карати, ображати. Саме близькі й довірчі відносини - головна умова виховання сексуально здорової і грамотної людини.

сд

сд1