Міжнародний день дарування книг

14 лютого 2019 року, у Міжнародний день дарування книг, учні школи-інтернату отримали чудовий подарунок від Державної науково-педагогічної бібліотеки ім. В.О. Сухомлинського. Працівники ДНПБ І.І. Хемчян та І.Г. Лобановська привезли до школи добірку із 20 книжок для дитячого читання. З якою любов’ю і розумінням потреб вихованців саме нашого інтернату готувався цей подарунок! Книжки яскраві, з великою кількістю ілюстрацій, надруковані чітким, збільшеним шрифтом, знайдуть поціновувачів серед читачів шкільної бібліотеки і будуть багато років приносити їм щастя спілкування з творами відомих письменників. Особливу подяку приносять педагоги школи-інтернату Ользі Василівні Сухомлинській за подаровані нею книжки, створені її батьком, геніальним українським педагогом та письменником Василем Олександровичем Сухомлинським. Дарування книжок супроводжувала довірча розмова гостей із дітьми про необхідність книги в житті кожної дитини, а яскраві повітряні кульки поліпшили настрій.

Posted in Свято on Feb 14, 2019