Лінійка до дня Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. З нагоди цього свята в школі проведено урочисту лінійку «Діти єднають Україну», яку підготувала вихователь 8-А класу Безнащук Ганна Григорівна. Також бібліотекар З.В.Василенко оформила виставку літератури «Цілість землі рідної і народу – одвічно в серці і помислах», яка містить інформацію про події дня 22 січня 1919 року, коли відбулося об’єднання двох суверенних українських держав – УНР та ЗУНР в самостійну соборну державу, книги з історії українського державотворення та сучасну Україну як єдину країну.

Posted in Свято on Jan 22, 2018