Книжки під новорічну ялинку

17 грудня 2020 року вихованці школи отримали щедрий подарунок до новорічних свят від давніх друзів школи – працівників Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського. Вкотре із фондів ДНПБ шкільній бібліотеці була передана література для дітей. Завжди видання добираються з любов’ю до маленьких читачів та з урахуванням їх особливостей, яскраво ілюстровані, надруковані чітким збільшеним шрифтом. Цього разу завідувачка відділу Інна Георгіївна Лобановська підготувала добірку літературних казок, що є світовими бестселерами, книжки про Святого Миколая, Різдво, розммальовки, видання за програмою Нової української школи "Дитячий театр. Казки" та книжку шрифтом Брайля "Українські менестрелі". Також надзвичайно корисними молодшим школярам будуть науково-пізнавальні видання «Космос для малечі» та «Атлас для малечі». Не забули дарувальники також і про вчителів, що матимуть змогу користуватися науково-методичними виданнями Інституту педагогіки.

изображение_viber_2020-12-18_13-02-51.jpg

изображение_viber_2020-12-18_13-04-26.jpg