ХХХ ювілейний Київський міський фестиваль

Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю організований з метою сприяння самовизначення і самореалізації, адаптації та психологічній реабілітації дітей з особливими потребами, інтеграції їх у суспільство, виявлення талановитих молодих людей з особливими потребами та з метою організації змістовного дозвілля учнів.

03.12.2021р. відбулася поїздка учнів школи на церемонію нагородження переможців.

Призове місце у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво", робота з тканиною "Щедра осінь" здобув Крамнистий Олексій учень 9-А класу.

Призове місце у номінації "Декоративно - ужиткове мистецтво",виріб "Козаки" ліплення (Глина) здобув Любченко Володимир учень 11-А класу.

Призове місце у номінації "Інструментальна", соло на акардеоні "Пустотливі награщі" здобув Кожухівський Володимир учень 8-Б класу.

Вітаємо та пишаємось нашими переможцями!!!

Posted in Інформація on Dec 06, 2021