100-ліття В.О. Сухомлинського

26 вересня 2018 року в школі-інтернаті відбувся захід, присвячений 100-літньому ювілею В.О. Сухомлинського, «Найголовніша книгозбірня України для освітян, батьків, учнів», що мав на меті надати вичерпну інформацію старшокласникам та педагогам школи про роботу Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського. Нашими гостями були завідувачі відділів цієї бібліотеки Інна Георгієвна Лобановська та Ірина Іванівна Хемчян. Свої дуже змістовні розповіді науковці проілюстрували відео та аудіо матеріалами, передали шкільній бібліотеці надзвичайно цікаві книжки сучасних авторів. Особливу увагу було приділено педагогічній спадщині всесвітньо відомого педагога-гуманіста, філософа, письменника, його творам для дитячого та сімейного читання.

Posted in Гості on Sep 26, 2018