Спеціальної школи №5 ім. Я.П. Батюка

До нас завітали гості

Опубліковано 04.10.2019 у Гості

Дружина Пана Посла Об'єднаних Арабських Емміратів завітала до нас в школу з чудовими та надзвичайно корисними подарунками. Діти дуже вдячні! В свою чергу подарували невеличкий концерт.

День вчителя

Опубліковано 03.10.2019 у Свято

День вчителя не дарма приходить до нас на початку жовтня! Тепла, затишна атмосфера та вибух емоцій і радощів! Діти нашої школи подарували педагогам, батькам та собі надзвичайне свято! Пісні про вчи

Виставка дитячих робіт з природного матеріалу, приурочена до Дня працівника освіти!

Опубліковано 02.10.2019

Всі роботи вражають своєю чарівністю, різноманітною технікою та майстерністю виконання, неординарністю та загадковістю. Педагоги школи вдячні своїм вихованцям!

Цікаві осінні дні

Опубліковано 02.10.2019

Останні дні були дуже насичені подіями. В понеділок Зоя Володимирівна, як завжди, чудово розповіла дітям про день бібліотекаря. Ввечері того ж дня із захопленням подивились мультфільми з аудіодискр